Dopuna smernicama poziva za podnošenje projekta za organizacije civilnog društva

U vezi sa konkursom objavljenim 23. decembra, u okviru projekta “SOCIETIES – Support of CSOs in Empowering Technical skills, Inclusion of people with disabilities and EU standards in South East Europe“, finansiranog od strane Evropske Unije, Caritas Srbije objavio je i dopunu smernicama, kao i često postavljena pitanja.
Cilj poziva je da se podrže i povećaju socijalne usluge i socijalno preduzetništvo koji su zasnovani na zajednici, upravljani od strane OCD, koji na taj način doprinose socijalnoj inkluziji osoba sa invaliditetom (OSI) ili sa mentalnim smetnjama.
Kranji rok za podnošenje predloga projekta je 22. februar 2017.
U prilogu možete naći dopunu smernicama poziva za podnošenje projekta i česta pitanja u vezi sa pozivom.

DOPUNA SMERNICAMA

ČESTA PITANJA br. 1