Prijava za učešće na treningu “Umrežavanje i izgradnja koalicija”

Caritas Srbije, u okviru regionalnog projekta SOCIETIES koji finansira Evropska unija, organizuje trening na temu Umrežavanja i izgradnje koalicija.

Trening je deo programa izgradnje kapaciteta organizacija civilnog društva u procesima socijalne inkluzije i razvoja dijaloga sa institucijama.

Cilj treninga je osnaživanje i umrežavanje organizacija koje rade na polju pružanja usluga osoba sa mentalnim smetnjama i osobama sa invaliditetom ili okupljaju članove ovih ranjivih grupa.

Trening je namenjen isključivo organizacijama koje se bave osobama sa mentalnim smetnjama ili koje okupljaju osobe sa invaliditetom.

Caritas ovom prilikom poziva zainteresovane organizacije civilnog društva da pošalju prijavu koja uključuje:

– kratak opis organizacije (misija/ciljne grupe/polje delovanja) i

– ime i kontakt jednog predstavnika organizacije i njegovu/njenu poziciju u organizaciji.

Trening je besplatan, a učesnicima van Beograda je obezbeđen smeštaj i hrana tokom treninga. Projekat nije u mogućnost da učesnicima nadoknadi troškove prevoze te taj trošak snose same organizacije.

Trening će držati treneri iz organizacije Global Initiative on Psychiatry iz Bugarske. Prevod je obezbeđen.

Datum treninga: 30. i 31. mart 2017.

Mesto održavanja: Beograd

S obzirom na to da je broj mesta vrlo ograničen, molimo Vas da prijave pošaljete do 23.03. 2017. na mejl: jelena.ankic@caritas.rs.

Naknadne prijave nećemo biti u mogućnosti da prihvatimo.

Samo izabrani kandidati će biti kontaktirani.