Uspešna saradnja sa socijalnim preduzećem “Tradicija juga”

U ponedeljak, 04.12.2017. humanitarno udruženje Životna pomoć iz Vranja dodelilo je zahvalnicu Caritasu Srbije za uspešnu saradnju u realizaciji projekta pomoći migrantima. Udruženje Životna pomoć osnivač je socijalnog preduzeća Tradicija juga, koje je direktno uključeno u projekat pomoći migrantima, zapošljava žene žrtve nasilja, a bavi se proizvodnjom i distribucijom hrane.

Pre samog uručivanja zahvalnice, predsednica humanitarnog udruženja i menadžer Tradicije juga – Ljubinka Buba Milovanović, zahvalila je Caritasu Srbije na dosadašnjoj saradnji i poželela da se takva saradnja i nastavi.

Dodela zahvalnice upriličena je povodom slave udruženja, Vavedenje presvete Bogorodice, kojoj je prisustvovalo oko 50 saradnika iz cele Srbije.