Heroji se ne rađaju, već to postaju zahvaljujući svojim delima u životu. Da bi to postali, dovoljna su mala, ali dobra dela – jer veličinu dela ne meri onaj koji pomoć pruža, već onaj kome je pomoć potrebna.

Partnerstvo za dobrobit društva je dobrotvorni projekat, nastao pod pokroviteljstvom portala Daibau.rs. Kompanija Daibau, jedna od  vodećih predstavnika građevinske industrije, svesna je značaja dobročinstva za društvo i pokrenula je inicijativu promocije i podrške humanitarnim organizacijama. Na ovaj način, ova kompanija je pokazala odgovornost za pružanje podrške pozitivnim promenama u našem okruženju  Cilj svih partnera koji učestvuju u projektu (investitori, kompanije i organizacije) je stvaranje sinergije koja treba da dopre do sve većeg broja ljudi u nevolji i pomogne im.

Hvala svima vama koji doprinosite svojim dobrim delom i svet činite boljim mestom za život!