Udruženje za podršku osobama ometenim u razvoju “Naša kuća” iz Beograda, jedno je od osam organizacija čije su inicijative podržane espovratnim novčanim sredstvima u okviru regionalnog projekta “SOCIETIES 2” koji finansira Evropska unija, a u Srbiji realizuju Caritas Srbije i Građanske inicijative. Cilj udruženja “Naša kuća” je da kroz radno angažovanje svojih korisnika na projektu “Proizvodnja papira” doprinese njihovoj uključenosti u zajednicu i ujedno doprinese zaštiti životne sredine. Shodno tome, pokrenuli su ručnu proizvodnju papira od recikliranih paklica cigareta.

Podržite ovu inicijativu! Skupljajte paklice i dostavite ih udurženju “Naša kuća”!
Kontakt:
065/2888-084
011/4508-309

HVALA!

Caritas Srbije ostaje dosledan svojim težnjama ka unapređenju položaja osoba sa invaliditetom i osoba sa mentalnim smetnjama, soocijalnoj inkluziji i deinstitucionalizaciji, kao i brizi o plaeti i  očuvanju životne sredine.