Gospođa Marina Kostić, koordinatorka projekta YourJob, svečano je otvorila treći po redu Boot Camp za buduće mlade preduzetnike koji se u okviru ovog projekta održava u hotelu Andrevlje Ceptor na Fruškoj gori od 20. do 23.aprila. Dvadeset troje mladih ljudi iz Aleksinca, Zrenjanina, Iriga i Rume dobilo je priliku da tokom ovog četvorodnevnog treninga razvije veštine i stekne nova znanja o pokretanju i vođenju sopstvenog (socijalnog) biznisa. Oni će predstaviti svoje poslovne ideje i sa mentorima zajedno raditi na njihovom unapređenju i usavršavanju. Obuku vode gospodin Neven Marinović i gospođa Neda Stanković, renomirani treneri iz Smart kolektiva, neprofitne organizacije, lidera u promovisanju koncepta društveno odgovornog poslovanja i razvoja socijalnog preduzetništva u Srbiji. Sa polaznicima, svoja bogata iskustva podelilće i iskusni preduzetnici i privrednici.

Caritas Srbije nastavlja sa osnaživanjem mladih i pružanjem podrške svim ranjivim kategorijama.