28. i 29. januara, putem ZOOM platforme, održana je uvodna radionica za dobitnike grantova u okviru projekta „SOCIETIES 2“. Učestvovali su predstavnici 11 organizacija koje implementiraju 9 inicijativa/projekata podržanih kroz „SOCIETIES 2″. Na samom početku, prisutnima su se obratili gospođa Ana Milenić ispred delegacije EU u Srbiji, gospođa Marija Vujković ispred Građanskih inicijativa, koje su partner na projektu i gospodin Darko Tot, nacionalni koordinator Caritasa Srbije. Radionicu je vodila gospođa Jelena Ankić, koordinatorka projekta „SOCIETIES 2“. Učesnici radionice su imali priliku da se međusobno upoznaju, da predstave svoje projekte i rad svojih organizacija, da razmene iskustva i zajednički isplaniraju implementaciju projekta „SOCIETIES 2“ u Srbiji.